Nog 40 kanshebbers voor een Crimezone Thriller Award

Nog 40 kanshebbers voor een Crimezone Thriller Award

TIENDE EDITIE VAN DE CRIMEZONE BESTE THRILLER VAN HET JAAR VERKIEZING (RONDE 2 / DE KANSHEBBERS)

Met nog een week te gaan kan er vanaf nu gestemd worden op de laatste kanshebbers voor de shortlist van de Beste Thriller van het Jaar-verkiezing. Crimezone selecteerde op basis van de resultaten van meer dan 1.000 deelnemers de laatste 40 titels die nog kans maken op een plekje op de shortlist voor de Crimezone Thriller Award 2012.

Stemmen op deze titels kan tot en met 15 november a.s. Onder alle deelnemers verloten we leuke prijzen, waaronder het eerste nummer van Crimezone Magazine en een aantal abonnementen!

Na deze ronde blijven er nog 5 titels per categorie over waarop iedereen (ook niet geregistreerde lezers) kan stemmen.

KLIK HIER OM TE STEMMEN



Kanshebbers Crimezone Thriller Award 2012

 


CATEGORIE BUITENLAND
Arnaldur Indridason • Verdwijnpunt (Uitgeverij Q)
Camilla Lackberg • Engeleneiland (Anthos)
David Baldacci • De provocatie (A.W. Bruna)
Deon Meyer • 13 uur (A.W. Bruna)
Gillian Flynn • Donker hart (Boekerij)
Håkan Nesser • De man zonder hond (De Geus)
Jo Nesbø • De schim (Cargo)
John Hart • Het ijzeren huis (Luitingh-Sijthoff)
Jussi Adler-Olsen • Het Washingtondecreet (Prometheus)
Karin Slaughter • Genadeloos (Cargo)
Lars Kepler • Getuige (Cargo)
Lee Child • De affaire (Luitingh-Sijthoff)
Linwood Barclay • Kijk niet weg (Boekerij)
Lisa Gardner • Korte metten (The House of Books)
Nele Neuhaus • Sneeuwwitje moet sterven (Uitgeverij Q)
Nicci French • Dinsdag is voorbij (Anthos)
R.J. Ellory • De helden van New York (De Fontein)
Tess Gerritsen • Het stille meisje (The House of Books)

CATEGORIE NEDERLANDSTALIG
Alex van Galen • Ideale ouders (A.W. Bruna)
Charles den Tex • De vriend (De Geus)
Corine Hartman • Stormvloed (Karakter)
Ellen G • Schaduwspel (Manteau)
Ingrid Oonincx • Botsing (The House of Books)
Judith Visser • Time-out (Boekerij)
Lieneke Dijkzeul • Wat overblijft (Anthos)
Linda Jansma • Tweestrijd (Crime Compagnie)
Loes den Hollander • Troostkind (Karakter)
Luc Deflo • Losers (Manteau)
Marelle Boersma • Vals alarm (Crime Compagnie)
Michael Berg • Nacht in Parijs (The House of Books)
Piet Baete • Vrijdag de 14de (Manteau)

CATEGORIE DEBUUT *
Alice LaPlante • Hersenspinsels (Orlando)
Elizabeth Haynes • Waarheen je ook vlucht (Cargo)
Emily St. John Mandel • Aria voor een verleden (Boekerij)
Eriksson & Sundquist • Het kraaienmeisje (Cargo)
Jeroen Guliker • Verborgen vrucht (Credo)
Lars Rambe • Sporen op het ijs (De Fontein)
Louise Millar • Kom je spelen? (De Kern)
Mark Allen Smith • Manipulatie (Unieboek)
Thomas Enger • Schijndood (Uitgeverij Q)


* In de categorie 'Debuut' gaat het om debuten in het genre. Het kan dus voorkomen dat een auteur al eerder publiceerde (bijv. non-fictie, of een roman).